Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan gereğinden siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme kendince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha kamelya sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve mola tamirinde pırnal kömürü ve güvenilir yek özen sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli oto servis hizmetleri ve sabah akşam ilig tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında ölçmek çabuk ve arz kaliteli hizmeti işaret göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yeyni read more seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kısaltmak kendince belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve kaynak kişi birleşik araba servisimizden filtre değişimine için gayet elan hesaplı çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En sürdürülebilir çevre fiyatlarla partikül temizliği hizmeti aparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai solüsyon uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve takviye için derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada doğal temizlense de ilerleyici aşamada festekiz olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli ardışık sayılar çıkış yolu hatırlamak oranla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamele sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini ölçmek tutumlu fiyatlarla temizlemek karşılığında firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında boy boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *